Promocja Akcesoria swift - Porsche design
zestaw akcesorii

Kup wybrany laptop Acer Swift 5

i odbierz akcesoria Porsche Design o wartości 999zł

Rejestracja w promocji

Jak skorzystać z promocji?

1

Kup objęty promocją laptop Acer Swift 5 w dniach 20.02.2023 - 30.06.2023 oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)

2

W ciągu 14 dni od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy

3

W ciągu 21 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres otrzymasz przesyłkę z akcesoriami.

Partnerzy promocji

Promocja zakończona

Masz pytania? Napisz do nas! kliknij kontakt@acer-promocje.pl

Masz pytania?
Kliknij ikonę listu i napisz do nas!

kliknij

Modele objęte promocją:

Laptop

Acer Swift 5
SF514-56T

SF514-56T-56SW / NX.K0KEP.00B

SF514-56T-71KA / NX.K0KEP.00F

SF514-56T-72FD / NX.K0HEP.00F

SF514-56T-59C2 / NX.K0HEP.00B

Kup Teraz
Zestaw podrózny ACER RS Porsche Design
zestaw

Wykonany z wysokiej jakości skóry ECCO® PALERMO XA1 zestaw podróżny to idealne rozwiązanie do transportu laptopa lub Chromebooka Acer dzięki wielofunkcyjnym przegrodom. Znajdziemy w nim także mysz Acer RS Porsche Design.

Zestaw RS

Wyrafinowane tekstura

Skóra ECCO® PALERMO XA jest przyjemna w dotyku i ma subtelny połysk, a jednocześnie jest wytrzymała w codziennym użytku. Wybraliśmy ten rozmiar i materiał, aby zapewnić doskonały komfort podczas długiej podróży oraz łatwe przechowywanie.

Zestaw RS

Przemyślana konstrukcja

Poza swoim transportowym przeznaczeniem zestaw podróżny RS jest niezwykle praktyczny. Dostęp do podkładki, futerału i etui jest bardzo wygodny, ponieważ wszystko połączone jest za pomocą magnetycznych zatrzasków. W samym futerale zmieści się wiele małych przedmiotów, a także mysz Acer RS Porsche Design.

Zestaw RS

Pełna ochrona

Aby chronić laptopa lub Chromebooka Acer, etui zostało wykonane z odpornego na wodę i zarysowania poliestru 1680D. Z kolei do wyprodukowania podkładki i futerału użyto miłej w dotyku skóry ECCO® PALERMO XA.

Mysz RS

Wytrzymałość. Lekkość. Elegancja

Czerpiąc inspirację z ponadczasowych elementów Porsche Design, lewy przycisk myszy z włókna węglowego w aluminiowej oprawce łączy swoje wyrafinowane funkcje, jednocześnie zapewniając dodatkową wytrzymałość samego przycisku.

Mysz RS

Łączność bezprzewodowa i gotowość do pracy

Utrzymanie łączności jest proste dzięki opcji nanoodbiornika 2.4G lub Bluetooth 5.0. Trójpoziomowa rozdzielczość DPI pozwala na szybkie przełączanie czułości w zależności od potrzeb — niezależnie od tego, czy edytujesz, przeglądasz sieć, czy oglądasz ulubiony program.

Mysz RS

Wygodna zgodność

Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu operacyjnego Windows, Mac czy Chrome, mysz Acer RS Porsche Design współpracuje z każdym z nich. W razie konieczności wymiany baterii dolną pokrywkę z włókna węglowego można wyjątkowo łatwo zdjąć jednym naciśnięciem, a ponadto zapewnia ona dodatkową ochronę.